Półkolonie Gdańsk

Nowa formuła półkolonii w Gdańsku i okolicach, którą musicie poznać! Gdybyście zapytali nas o nasze letnie i zimowe półkolonie, to powiedzielibyśmy że są ambitne, nietypowe, napakowane zajawkami, dopasowane do wieku i umiejętności uczestników, bezpieczne, no i szyte na każdą kieszeń!

 

W te wakacje w nowej odsłonie! Połączenie miejskich półkolonii z naturą na wyciągnięcie ręki. Takiej oferty nie znajdziecie nigdzie, zresztą.. sprawdźcie sami! Idealna opcja dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-12 lat. Półkolonie lato 2024 w trzech turnusach (początek lipca i koniec sierpnia) i kilku motywach (multifala, futbol, minecraft, wodny specjalista).

 

Wyciągamy cały sprzęt z naszych magazynów, ruszamy nasze tęgie głowy i serwujemy najlepsze zajawki na świecie! To Wy wybieracie każdego dnia na co macie ochotę, wyobrażacie sobie? Pływanko na SUP’ach? Nie ma problemu! Laserowy paintball? Proszę bardzo! Wojna na nerfy? Cyk, zrobione! Macie ochotę na ściankę wspinaczkową? Ależ proszę! Gramy w gałę? Gramy! Może tym razem jakiś art? Okej! A może majsterkowicz? Młotki w dłoń!

Wszystko zależy od Was!

 

Pokaźna ilość sprzętu, niekończące się pomysły i doświadczona kadra to idealna recepta na najlepsze półkolonie! Dzięki temu nie musimy wspomagać się dodatkowymi wyjściami i firmami zewnętrznymi, jesteśmy samowystarczalni, a w naszych blokach nie znajdziecie nudnych spacerów czy powielanych gier i zabaw na lekcjach wychowania fizycznego.

 

DWA RODZAJE PÓŁKOLONII

W każdym sezonie dążymy do perfekcji, dniami i nocami rozmyślamy, tworzymy, kombinujemy, a to wszystko po to, by dać Wam najlepsze i najbezpieczniejsze półkolonie w Gdańsku! Kolejny raz zawieszamy poprzeczkę niezwykle wysoko aby zaspokoić własną ambicję i zaoferować coś, czego nie jest w stanie zaoferować nikt inny! Półkolonie CITY to klasyka i propozycja dla wygodnickich, COUNTRY natomiast trafi w serduszka tych bardziej wymagających, chcących poczuć wakacyjne słońce, plażę i wodne szaleństwo w połączeniu z klasycznymi sportowo-artystycznymi zajawkami. Wszystko to na wyciągnięcie ręki!

Półkolonie Lato 2024 według Fali Sportu na Kokoszkach to już swego rodzaju must-have. To po prostu klasyka gatunku! Jakby nie patrzeć, to już 7 edycji półkolonii przy Azaliowej 18. Jak zwykle rezerwujemy końcóweczkę sierpnia tj. 19-23.08.2024 by w Pozytywnej Szkole Podstawowej zrobić to, co umiemy najlepiej. Tutaj nie trzeba chyba wiele mówić, wystarczy poczytać opinie naszych stałych bywalców czy zerknąć na zdjęcia by wiedzieć na jak wysokim poziomie stoją nasze półkolonie w Gdańsku. Jeden termin, za to trzy motywy – multifala, futbol oraz nowość w tym sezonie, czyli minecraft. Więcej informacji w dalszej części.

Country, czyli półkolonie na wsi to tegoroczna nowość jeśli chodzi o nasz świat półkolonii. Oddalona tylko o 8km miejscowość Sulmin, gdzie znajduje się nasz sportowy kompleks jest idealnym miejscem do uskuteczniania sportowo-artystycznych zajawek. Ma również dodatkową, niepowtarzalną zaletę. Bliskość do jeziora Otomińskiego. Mamy zatem nasz sportowy kompleks, z którego korzystają przez cały rok nasze grupy treningowe, wyposażone salki ćwiczeniowe oraz toalety i łazienki, a także ciszę, spokój i naturę w postaci lasów i jeziora, gdzie będziemy ogarniać wodne zajawki i plażowanko. Brzmi świetnie? To jeszcze jedna rzecz. Nie ogranicza nas kompletnie nic, dlatego na koniec każdego turnusu, wszyscy wspólnie, razem z rodzicami, rozpalimy ognisko i wychillujemy po ciężkim tygodniu przy kiełbasce z kija 😀 Rezerwujcie dwa pierwsze tygodnie lipca i czytajcie dalej.

CZTERY MOTYWY PÓŁKOLONII

Półkolonie sportowo-wodne w tak idealnej lokalizacji to rzadkość, a jednak here we are! Nie stracicie godziny na dojazd bo ten motyw odbywa się na obrzeżach miasta, a godziny opieki są rozszerzone by nie wpaść w niechciane korki. Pierwsze dwa bloki to wszystkie możliwe zajawki sportowe opisane poniżej. Wjeżdża obiadek, chwilunia odpoczynku i śmigamy na plażę. Półtora kilometra nad jezioro pokonywać będziemy autobusikiem lub nogami, w zależności od humoru i ukrytych, leśnych zajawek. Na miejscu uskuteczniamy dwa plażowo-wodne bloki. Mała grupa (max 12 os.), doświadczona kadra i dobrze zapięta kamizelka to przepis na udane i bezpieczne wakacje. Zajawki ogarnięte, szybki ogar, powrót i można odbierać zmęczone, uśmiechnięte i zadowolone buzie 🙂 Smak wakacji na wyciągnięcie ręki.

Wodna półkolonia dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Motyw Minecraft to nowość w naszych zasobach. Nasze półkolonie od zawsze na zawsze są sportowe, ale idąc z duchem czasu, przy tak dużym zainteresowaniu grami i urządzeniami elektronicznymi chcieliśmy stworzyć coś dla wirtualnych zapaleńców, przekuwając bezmyślne łupanie na kompie w naukę i zabawę, przeplatając gapienie się w monitor naszymi sportowo-artystycznymi zajawkami. Co to znaczy? Znaczy to tyle, że dwa bloki dziennie poświecimy na cyfrową naukę i zabawę z grą Minecraft, a pozostałe dwa na zajawki sportowe i artystyczne w motywie Minecraft. Mamy własny sprzęt, niczego nie potrzebujecie!

Półkolonia dla dzieci w wieku 6-10 lat.

 

 

Multifala to idealna półkolonia zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, łączymy aktywności sportowe, artystyczne, zręcznościowe i na myślenie. Każdego dnia ogarniemy cztery bloki, które sami wybierzecie.. zaczynając od gotowania, łuków, lego, idąc przez biżuterię, rysunek, pysslę, tatuaże, kończąc na basenie, konstruktorze, ściance wspinaczkowej, DIY, tenisie, rugby tag, laser tagach, sztukach walki i paintballu czy plażowych wygłupach.

Półkolonia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 

Wybierając motyw piłkarski półkolonii zapodamy Wam trzy lub cztery treningi piłkarskie i motoryczne każdego dnia, czyli motyw dla zapalonych piłkarzyków, a co tam! Wolne chwile spędzicie na zajawkach z całej naszej puli aktywności, które wypisane są poniżej.

Piłkarska półkolonia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 

 

PÓŁKOLONIE DLA DZIECI

LETNIA EDYCJA 2024 ORGANIZOWANA JEST WE WSPÓŁPRACY Z KS SULMIN

ZAPISZ DZIECKO NA DWA DOWOLNE TURNUSY OTRZYMAJ RABAT 100 PLN

ZAJAWKI CZYLI AKTYWNOŚCI NA PÓŁKOLONIACH

SPORTOWE
paintball, łuczniczy paintball, sztuki walki, tenis, sporty świata, gała, rugby tag, ścianka wspinaczkowa (tylko PSP), badminton, flagi, parkour, spikeball
 
WODNE
deski SUP, skimboard, bitwa wodna, plażing&chill, wodna koszykówka, water polo, basen (tylko PSP)
 
ZRĘCZNOŚCIOWE
laserowy paintball, gravitrax, majsterkowicz, dart, konstruktor, snajper, nerfy, lego, asg
 
ARTYSTYCZNE
pyssla, tatuaże, ręczne robótki, biżuteria, wypalanki, gotowanie, rysunek, makramy
 
INNE
laboratorium dextera, fifa, gry karciane i planszowe, ogniskowe chillowanko

PRZYKŁADOWY DZIEŃ PÓŁKOLONII

ZBIÓRECZKA, II ŚNIADANIE

I BLOK

II BLOK

OBIADEK

SIESTA POOBIEDNIA

III BLOK

IV BLOK

ODBIÓR UCZESTNIKÓW

 

MOTYWATORKI

Ciekawy system motywacyjny specjalnie dla Was! Wznieś się na wyżyny, stań się najlepszy i zdobądź jedną z nich! 🙂

 

Podczas półkolonii każdy może zdobyć oryginalną odznakę. Pokaż skilla, daj przykład innym, zrób coś odjechanego podczas zabawy!

CO ZAWIERA CENA?

opieka od 7:30 do 17:00

autorski program półkolonii

koszulka Fali Sportu

system motywacyjny

ubezpieczenie NNW

wykwalifikowana kadra

dwu daniowy obiad

nielimitowane owoce i woda

małe grupy

nowiusieńki sprzęt

fotorelację z półkolonii na facebook’u

NASZE MIEJSCÓWKI

CITY

Nowoczesna szkoła z dużą salą gimnastyczną, boiskiem orlik oraz boiskiem wielofunkcyjnym. Dobrze wyposażone sale dydaktyczne, czyste i zadbane ławki, korytarze, toalety i stołówka.

 

COUNTRY

Kompleks sportowy z murowanym budynkiem klubu i straży, wyposażony w czyste toalety, salki warsztatowe, szatnie i salkę gimnastyczną. Pełnowymiarowe, naturalne boisko, boisko treningowe, piaszczyste boisko do siatkówki, miejsce na ognisko oraz wiata w otoczeniu lasu i jeziora.

 

KONTAKT

Nie wyczerpaliśmy tematu, masz pytania, wątpliwości, jest jakiś problem do rozwiązania? Wal jak w dym! Odpowiemy na każde pytanie.

 

Marcin Rafalski

tel. 795 053 911

kontakt@fala-sportu.pl

OPINIE RODZICÓW

MP
MP
2023-11-03
Organizacja koloni na najwyższym poziomie. Młodzi, odpowiedzialni,kreatywni opiekunowie. Każdy dzień pełen wrażeń i atrakcji, nie było czasu na nudę i tęsknoty za domem 😊. Córka wróciła bardzo zadowolona.
MP
MP
2023-11-03
Organizacja obozu na najwyższym poziomie. Każdy dzień pełen wrażeń, emocji i świetnej zabawy. Córka bardzo zadowolona. Polecam
Maja Olszewska
Maja Olszewska
2023-11-03
Najlepsza szkółka !
Kacper
Kacper
2023-11-03
Jak najbardziej polecam !
Jan Pawłowski
Jan Pawłowski
2023-10-25
Super organizacja zajęć podczas półkolonii

Scroll to Top
Call Now Button