Kilka lat temu w głowie urodziło się małe marzenie, aby połączyć dwie świetne rzeczy, pracę z dziećmi i piłkę nożną, którą kochamy od najmłodszych lat.
Zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, a teraz spełniamy swoje marzenie. Mamy wizję, twardo stąpamy po ziemi i wciąż się uczymy, ale..

.. prowadzimy szkółkę bez podziału na gorszych czy lepszych, na tych z pierwszego czy drugiego składu. Bawimy się grą odstawiając wynik na drugi plan.

Występujemy tylko w lokalnych turniejach wychodząc z założenia, że jest to najlepsza forma kształtowania młodego piłkarza i dziecka. Uczymy poprzez zabawę i doskonale wiemy, że świat nie kończy się na piłce, dlatego wszystkim naszym zawodnikom chcemy dać wachlarz możliwości. Organizujemy także dodatkowe wyjścia i zajęcia sportowo-turystyczne. Przy tak ekspresowym rozwoju istotną rolę odgrywa motoryka, dlatego zwracamy na nią szczególną uwagę. Pragniemy, aby atmosfera w naszym klubie była najlepsza na świecie! Chcemy być najlepszymi kumplami waszych dzieci, by przekazywać im wzorcowe wartości. Zawsze działamy w myśl zasad fair play! Uczymy szacunku i dyscypliny. Uczymy jak być dobrym człowiekiem!


Do naszej drużyny może dołączyć każde dziecko w wieku 4-12 lat . Treningi są zawsze dopasowane do możliwości naszych zawodników i odpowiednio rozplanowane – zabawy z piłką i bez, motoryka, technika, gry. Treningi i zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych. W okresie letnim gramy na dworze, gdy pogoda przestanie dopisywać, przenosimy się na halę. Każdy członek naszej piłkarskiej rodziny otrzymuje klubową koszulkę. Bierzemy udział w lokalnych turniejach i organizujemy dodatkowe zajęcia czy rodzinne imprezy. By dołączyć do drużyny należy zapoznać się z zakładką ZAPISY (kliknij tutaj)


Marcin Rafalski

Założyciel, kierownik budowy

Pomysłodawca, który wciągnął w swój projekt najbliższe osoby. Absolwent AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne, w specjalizacji odnowa biologiczna oraz piłka nożna. Wychowanek Nadwiślanina Grudziądz. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej, trener piłki nożnej, pasjonat gier komputerowych, marketingu i grafiki komputerowej.

kontakt: 795 053 911

 


Bartosz Ostrowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, kierunek wychowanie fizyczne, w specjalizacji odnowa biologiczna i piłka nożna. Boczny obrońca Klubu Sportowego Sulmin. MKS Baszta Sławno w jego serduchu na zawsze. Nerwowy, ale tylko na siebie – perfekcjonista. Trener piłki nożnej.

 

 



Kamil Warnke

Wychowanek Olimpii Grudziądz, gdzie od najmłodszych lat kopał piłkę. Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Zarządzanie. Zarządził tak, że od niedawna zamienił piłkę nożną na koszykówkę. Nie przeszkadza mu to, by czerpać radość z treningów piłki nożnej z dziećmi. Uśmiechnięty optymista. Trener piłki nożnej.

 

 


Dominik Wenta

Najmłodszy w naszej ekipie pozytywnie zakręconych. Od najmłodszych lat zawodnik KS Sulmin. Członek załogi OSP Sulmin. Młody, piękny, zdolny.. wciąż się uczy, jak każdy z nas, ale zapału i determinacji odjąć mu nie można! Trener piłki nożnej.

 

 

 



W okresie letnim korzystamy z pełnowymiarowego boiska z naturalną murawą w Sulminie oddalonego od Gdańska o 6km, do którego prowadzi asfaltowa droga aż pod same boisko,
a to wszystko bez wszechobecnych korków! Automatyczne nawadnianie i oświetlenie dają nam idealne warunki do szaleństw z piłkami. Normalnie dywanik!
Do dyspozycji mamy także plac zabaw, altanę i miejsce na ognisko.
Dla rodziców
mamy krzesełka i ławeczki, dziesiątki hektarów lasu i .. jezioro.
Nie będziecie się nudzić : )

(sprawdź jak dojechać)


 

Okres zimowy to czas sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Więźniów Obozu Stutthof w Niestępowie (2km za Sulminem). To właśnie tam nasi podopieczni będą kształtować swoją technikę i motorykę, gdy na dworze będzie ciemno i zimno.
Możecie dopingować i chwalić, ale nie krzyczeć i poganiać!

 

(sprawdź jak dojechać)

 

 


 

Turnieje, eventy sportowe czy też inne, dodatkowe zajęcia sportowo-turystyczne dla dzieci i rodziców odbywają się na terenie całego Trójmiasta! Czekajcie na info!