PRZED ZAPISAMI

Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko, a nie wiedzą jak to zrobić, odsyłamy do zakładki ZAPISY >klik<. Tam, krok po kroku opisane jest jak prawidłowo podejść do tematu zapisania syna lub córki na zajęcia Fali Sportu. Dodatkowo, zapraszamy do zapoznania się z całą STREFĄ RODZICA, która powinna rozwiać wszystkie wątpliwości.


PO ZAPISACH

A gdy Wasze dziecko wstąpiło już w nasze szeregi, na pewno macie w głowie milion pytań, tutaj postaramy się odpowiedzieć chociaż na kilka z nich!

UBIÓR NA TRENING
Do tego, by wspólnie się bawić wystarczy sportowy strój i wygodne, sportowe buty. Na profesjonalny sprzęt przyjdzie jeszcze czas. Miło jest patrzeć, gdy po boisku biegają dzieci, których strój jest jednolity, dlatego gdy robi się zimniej, warto założyć klubową koszulkę na długi rękaw. Istotną rzeczą, o której przypominamy na każdym kroku jest WODA, w którą prosimy zaopatrzyć dziecko na każde zajęcia.

POGODA A TRENING
W myśl zasady – nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór – ubieramy dziecko adekwatnie do pogody. Jeśli pogoda pozwala, krótki rękawek i spodenki, do tego getry lub skarpety. Gdy robi się zimniej, bluza i dresowe spodnie. Gdy pada – ortalion lub kurteczka przeciwdeszczowa. W momencie, gdy będzie zimniej niż zwykle, zakładamy czapkę, rękawiczki, komin/chustę. Nie bójmy się pogody, hartujmy dzieci od najmłodszych lat! W skrajnych przypadkach o odwołaniu treningu będziemy informować na grupie na facebooku oraz telefonicznie. W okresie zimowym zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej, tam proszę ubierać dzieci w krótki rękawek i spodenki.

KLUBOWA ODZIEŻ
Listę klubowej odzieży możecie Państwo znaleźć w zakładce ODZIEŻ SPORTOWA >klik<.  Zachęcamy do zakupu pełnego stroju tj. bluza i spodnie dresowe, czapka i sportowy worek oraz ortalion. Zamówienia składamy smsowo lub mailowo – kontakt@fala-sportu.pl – wpisując imię i nazwisko oraz wszystkie potrzebne dane (rozmiary, ksywka, numer itp.). Płatność za strój gotówką.

KOSZULKI i ZAMÓWIENIA
Od sezonu 2020/21 wprowadziliśmy pakiet sportowy, który obejmuje koszulkę, spodenki oraz getry klubowe. Współpracujemy z firmą JAKO. Jest to niemiecki producent odzieży sportowej, dodając do tego realizację firmy wykonującej nadruki na koszulkach musimy uzbroić się w cierpliwość. Realizacja zamówienia może (nie musi) potrwać 2-3 tygodnie.

MOTYWACJA
Każdy zawodnik otrzymuje od nas tablice motywacyjną, na każdych zajęciach ma możliwość zdobycia naklejek imitujących piłkę. Po uzbieraniu kompletu naklejek wręczany jest medal za świetną pracę i postawę na treningach. Dzieci na treningach mają także możliwość zdobycia odznak. Odznakami są metalowe przypinki z grafiką. Jest to forma motywacji do wzorowego zachowania, szacunku czy też zaangażowania na boisku, ale dotyczy także innych zdarzeń. Odznaki mają być wyjątkowe i unikalne, muszą mieć potężną wartość dla dzieci, dlatego zdobyć je można na przestrzeni kilku/kilkunastu treningów. Fajnie gdyby nie tylko trenerzy przypominali za co i w jaki sposób można otrzymać odznakę.

DODATKOWE ZAJĘCIA
O dodatkowych zajęciach będziemy informować na grupie na facebooku oraz mailowo.

TURNIEJE I EVENTY
Turnieje oraz sparingi organizowane są kilka razy w roku. To jak często będziemy podbijać Trójmiasto i okolice zależy tylko i wyłącznie od Was drodzy Rodzice 🙂

GRUPA NA FACEBOOKU
Wszystkich rodziców zapraszamy do dołączenia do grupy na facebooku – Fala Sportu – rodzice. W późniejszym okresie ułatwi nam to kontakt i współprace, będziecie Państwo mogli także skontaktować się z innymi rodzicami w razie potrzeby.

WSPIERAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ
Polub nas na FACEBOOKU >klik< i bądź na bieżąco! Wspieraj i oceń naszą działalność. Udostępniaj ciekawe materiały i angażuj się w życie naszej drużyny!