NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Już nic nie rozumiem z tymi falami i wyborami, pomożesz?
Okej, już się robi! Zapisując dziecko, wybieracie tematyczną falę, czyli motyw przewodni obozu. Dwa bloki dziennie będą poświęcone właśnie tej tematyce. Dla przykładu, Fala Sportu pozbawiona jest zajęć artystycznych, a Artystyczna Fala pozbawiona jest zajęć sportowych, nie oznacza to jednak, że wybierając motyw artystyczny, Twoje dziecko nie będzie mogło skorzystać ze sportowych aktywności, właśnie od tego są dwa bloki dziennie do wyboru, gdzie Twoje dziecko samo decyduje, na jaki typ zajęć chciałoby się udać.

2. Co w przypadku, gdy będą obostrzenia?
Jeśli obóz nie będzie mógł się odbyć w związku z obostrzeniami, zwrócimy Państwu wszystkie wpłaty. Gdy obostrzenia będą dotyczyć samego pobytu, będziemy działali zgodnie z wytycznymi.

3. Do kiedy i gdzie dokonać wpłaty?
Zaliczkę należy wpłacić na konto Fali Sportu do 3 dni roboczych po zapisaniu dziecka. Wszystkie informacje zostaną przekazane mailowo w obozowych dokumentach.
Fala Sportu
26 1140 2004 0000 3702 7774 3435
W tytule podając imię i nazwisko campowicza oraz tematyczną falę np. Jan Kowalski Fala Sportu

4. Czy jeśli wybiorę jedną falę tematyczną, to moje dziecko nie skorzysta z innych aktywności?
Program stworzyliśmy tak, aby było #maximumakcji i #minimumnudy. Wybierając motyw przewodni obozu, wybieracie to co naprawdę Was kręci! Nie znaczy to, że jeśli campowicz jest zapalonym sportowcem, nie będzie mógł skorzystać z artystycznych aktywności. Od tego mamy dwa bloki dziennie do wyboru!

5. Czy 10 dni to nie za długo?
Wydaje nam się, że za krótko! Twoje dziecko nie będzie chciało opuścić ośrodka, wcale nie dlatego że serwujemy chipsy i cole! O nie! Nasze obozy i półkolonie są wartościowe i wypełnione po brzegi aktywnością. Czas rozplanowany jest tak, by dzieci zdążyły się zaaklimatyzować, zintegrować oraz spróbować swoich sił we wszystkich programowych atrakcjach.

6. Czy dziecko będzie mogło zmienić tematykę obozu?
Jest taka możliwość, natomiast zachęcamy do tego, aby to właśnie sam campowicz, we własnej osobie, jeszcze przed zapisami, wybrał to na czym najbardziej mu zależy, aby miał świadomość jakie atrakcje czekają go podczas najlepszej, wakacyjnej przygody.

7. Co gdy nie będzie pogody?
Zarówno nasz program jak i ośrodek daje ogromne możliwości podczas nieprzyjaznej pogody. Trzymamy się zasady #maximumakcji i #minimumnudy. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dysponujemy salami, sprzętem i ogromną kreatywnością, aby wycisnąć z każdej minuty jak najwięcej!

8. Kto będzie zajmował się moim dzieckiem?
Nasza kadra to młodzi, charyzmatyczni ludzie z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem. Na co dzień pracujący z dziećmi. Ich zadaniem jest stać się najlepszym kumplem Twojego dziecka i autorytetem dla całej campowej grupy, ale nie dlatego, że muszą, a dlatego że chcą!

9. Co zabrać? W co zabrać? Brać telefon, pieniądze?
Spokojna głowa! O wszystkim zostaniecie Państwo poinformowani po zapisaniu dziecka. Nie zostawimy Was na lodzie, przekażemy szczegółowe informacje na każdy możliwy temat!

10. Czy jeśli zapiszę dziecko wcześniej, to będzie taniej?
Tak! Jeśli zdążysz zapisać dziecko do 31 stycznia 2022 roku i dokonać pełną wpłatę, to cena za obóz będzie pomniejszona o 100zł względem ceny regularnej. By zapisać dziecko należy wejść w zakładkę zapisy, wypełnić formularz i poczekać na maila zwrotnego z dokumentami (do 24h). Dokumenty trzeba podpisać i dostarczyć na wskazany adres. Dodatkowo, w ciągu 3 dni od zapisania dziecka należy wpłacić zaliczkę na wskazany w dokumentach numer konta bankowego. Wpłata zaliczki jest gwarancją miejsca, a nie mamy ich zbyt wiele 🙂

11. Jak wygląda transport? Zabierzecie moje dziecko?
Oczywiście! Wyjeżdżamy autokarem z miejsca zbiórki (Południe Gdańska), dokładne miejsce i godzina zostanie wysłana mailowo. Powrót autokarem w to samo miejsce w określonej godzinie (informacja sms).Jeśli w Waszych głowach rodzą się pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi, z chęcią na nie odpowiemy!

kontakt@fala-sportu.pl
795 053 911 Marcin Rafalski