Fala Treningów ONLINE

Jak informowaliśmy wcześniej, sytuacja jest rozwojowa, a my musimy i chcemy się do niej dostosować. Musimy być elastyczni, kreatywni i przede wszystkim MUSIMY DZIAŁAĆ RAZEM!

Od dzisiaj ruszamy z serią domowych zajęć pod nazwą FALA TRENINGÓW ⚽️
Już tłumaczymy. Raz lub dwa razy w tygodniu będziemy publikować na kanale youtube filmy z 'domowym’ treningiem dla naszych zawodników, do wykonania we własnym zakresie, w dowolnej konfiguracji, czasie i miejscu. Akcja będzie trwała do powrotu na boisko. Postaramy się, aby każde dziecko, w każdym wieku znalazło coś dla siebie.

Aktywność fizyczna, ruch i sportowy progres jest niezwykle ważny, dla nas, bo czujemy się odpowiedzialni za naszych zawodników, dla Państwa, bo są to najważniejsze osoby w Waszym życiu i dla maluchów, dla ich dobrego samopoczucia i zdrowia.

Tworzone i udostępniane treningi są darmowe, nie ma natomiast co ukrywać, każda szkółka ma swoje zobowiązania, mniejsze lub większe 😉 Tak czy inaczej, dalej robimy swoje, a treningi będą pojawiać się regularnie na kanale, aby w tych ciężkich czasach dać dzieciakom możliwość rozwoju, przynajmniej w minimalnym stopniu ?

Bardzo dziękujemy za wspólne półtora roku, dopiero teraz doceniamy te małe, w normalnych czasach niewidoczne rzeczy i zapraszamy do 'trenowania online’, bo internet i technologia daje nam multum możliwości! Mam nadzieję, że na boisko wrócicie razem z nami, w komplecie, szybciej niż myślimy! ?

Bądźmy razem, trenujmy, bawmy się.. DO DZIEŁA! FAAAAALAAAA SPOOOOORTUUUU!

ps. PAMIĘTAJCIE, ŻE MOŻECIE NAM POMÓC ROZLICZAJĄC JEDEN PROCENT NA RZECZ FALI SPORTU 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.